Lastik Oteli

EUROMASTER size lastik saklama servisi konusunda ayrıcalıklı bir hizmet sunuyor! 

Lastik oteli nedir?

Lastik oteli (Master Otel) kış veya yaz lastiklerinizin, bir sonraki mevsime kadar saklanmasını ve teknik gereksinimlere uygun olarak korunmasını sağlayan bir depolama hizmetidir. 

Lastikler nasıl saklanır?

Lastik saklama koşulları için EUROMASTER en iyi depolama hizmetini garanti eder. Lastikler için en iyi ortam; ışıksız, kuru ve serin bir ortamdır. EUROMASTER lastik saklama hizmetini teknik gereksinimlere uygun bir binada sunar. 

Kış lastiklerinin saklama ömrü kaç yıldır?

Uygun koşullarda saklanmışsa tüm lastikler, üretim tarihinden itibaren 10 yıl süreyle kullanılabilir. Bu süreyi geçen lastikler fonksiyonlarını yitirmeye başlayacaktır. Fakat saklama koşullarına özen gösterilmediyse ve ağır koşullarda kullanıldıysa bu süre daha da kısa olacaktır.

Lastik oteli nerede bulunur?

İstanbul, Ankara, İzmir başta olmak üzere EUROMASTER, “Master Otelleri” ile Türkiye’de pek çok noktaya ulaşabilecek şekilde yaygın olarak lastik saklama hizmeti vermektedir.

Lastik oteli fiyatları:

EUROMASTER güvencesi altında araç lastiklerinizin saklanması ve bakım işlemlerini uzman teknisyenlerimizle güvenilir ellerde gerçekleştirebilirsiniz. Size en yakın Euromaster servis noktasından araç bakım hizmetleri, fiyatları ve kampanyalar hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Randevu almak için bu linke tıklayın.