Ücretsiz Check-UP

Bizden ürün veya hizmet alıp almamanız farketmez. Aracınıza ücretsiz araç check-up’ı hizmeti Euromaster güvencesiyle!

Araç check-up’ı nedir?

Euromaster olarak ücretsiz sunduğuğumuz araç check-up’ı hizmeti ile aracınızın en önemli noktalarının kontrolünü yaparak yola güvenle devam etmenizi sağlıyoruz. 

Ücretsiz araç check-up’ı; lastikler, farlar, amortisör, egzoz, fren sistemi, fren hidroliği, akü, sıvılar (motor yağı, antifriz, cam suyu, akü suyu), klima, ön düzen ve sileceklerin ücretsiz kontrolünü kapsar.

Ücretsiz araç kontrolü hangi araçlara yapılır?

Binek araç, 4X4, kamyonet araçlarının ücretsiz kontrolünü EUROMASTER teknisyenleri güvencesinde yaptırabilirsiniz.

Aracınız trafiğe çıkmadan önce olmazsa olmaz 11 önemli noktasının kontrolünü kapsayan ücretsiz araç check-up’ı sayesinde aracınızın ne kadar güvenli olduğu hakkında bilgilenmiş olacak ve aracınızın herhangi bir bakıma ihtiyacı olup olmadığını göreceksiniz. Bu sayede araç arızası ve kaza risklerini en aza indirerek hem kendinizi, hem sevdiklerinizi, hem de trafikteki diğer sürücüleri riske atmamış olacaksınız.
 

Ücretsiz check-up yaptırmak için ürün veya hizmet almak zorunlu mu?

EUROMASTER Servis Noktalarımızı ziyaret ettiğinizde bizden ürün veya hizmet alıp almamanız farketmeksizin bu hizmetten yararlanabilirsiniz. Siz müşteri bekleme salonumuzda çayınızı yudumlarken, uzman personelimiz aracınızın 11 Nokta Kontrolü’nü gerçekleştirir ve aracınızın durumuyla ilgili sizi bilgilendirir. Bu hizmetin sonunda aracınızda bir arıza tespit edildiğinde, sadece onayınız olması durumunda bu arıza giderilir. 


Ücretsiz araç check-up’ı yaptırmak için çok bekler miyim?

EUROMASTER Servis Noktalarımızda ücretsiz sunulan 11 Nokta Kontrolü, siz çayınızı içene kadar gerçekleştirilir.

Lastik değişim sezonlarında (yaz ve kış mevsim geçiş dönemleri) servis noktasının yoğun olma ve diğer müşterilerimizin işlemlerinin tamamlanması için sıra bekleme ihtimalinizi ortadan kaldırmak adına, gitmeden önce servis noktamızdan randevu almanızı tavsiye ederiz.  

Randevu almak için bu linke tıklayın. 
 

Yola çıkmadan önce aracınızın arıza yapmayacağından emin olmak için, sizi de servis noktalarımıza bekliyoruz. EUROMASTER güvencesi altında aracınızın “Ücretsiz 11 Nokta Kontrolü”nü uzman teknisyenlerimizle güvenilir ellerde gerçekleştirebilirsiniz.